Toiduained

Trki E-mail

Siin on näidatud kõik programmis olevad toiduained. Toiduainete nimekirjas on näidatud ka toiduaine kategooria ning valkude, süsivesikute, rasvade ja kalorite sisaldus toiduaines 100 grammi kohta. Sellel lehel saab neid muuta, vajutades toiduaine nime peale, ning lisada uusi, kui programmis ei leidu soovitud toiduainet.

Image

 

           Toiduaine muutmine

Kui oled otsustanud mõnda toiduainet muuta, siis vajuta nime peale, ning siis avaneb võimalus muuta toiduaine nime, kategooriat, tootjat, kirjeldust, portsu suurust ja toiteväärtusi. Kui otsustad toiduainet mitte muuta siis vajuta nupule „Katkesta“, mis asub vasakul üleval servas koos nupuga „Salvesta“, mis salvestab Sinu tehtud muudatused.

           Uue toiduaine lisamine
 

Image

Uue toiduaine lisamiseks tuleb vajutada vasakul olevale „Lisa uus“ tekstile. Nüüd saad kirjutada sisestavale toiduainele nime, kategooria, tootja, toiduaine kirjelduse ning toiduaine toiteväärtused, mis peaksid olema ostetud toote pakendil. Kui otsustad toiduainet mitte sisestada siis vajuta nupule „Katkesta“, mis asub vasakul üleval servas koos nupuga „Salvesta“, mis salvestab Sinu sisestatud toiduaine.

 

 
< Eelmine   Jrgmine >