Retseptid

Trki E-mail

Siin on näidatud kõik programmis olevad retseptid. Retseptide nimekirjas on näidatud ka retsepti kategooria ning valkude, süsivesikute, rasvade ja kalorite sisaldus retseptis 100 grammi kohta. Sellel lehel saab neid muuta, vajutades retsepti nime peale, ning lisada uusi, kui programmis ei leidu soovitud retsepti.

Image

 

             Retsepti muutmine

Kui oled otsustanud mõnda retsepti muuta, siis vajuta retsepti nime peale, ning siis avaneb võimalus muuta retsepti nime, kategooriat, tootjat, kirjeldust, portsu suurust, toiteväärtusi ja retsepti koostisaineid. Kui otsustad retsepti mitte muuta siis vajutage nupule „Katkesta“, mis asub vasakul üleval servas koos nupuga „Salvesta“, mis salvestab Sinu tehtud muudatused.

            Uue retsepti lisamine

 

Image 

Uue retsepti lisamiseks tuleb vajutada vasakul olevale „Lisa uus“ tekstile. Nüüd saad kirjutada sisestavale retseptile nime, kategooria, tootja, retsepti kirjelduse ning lehe all saab retsepti kokku panna otsides ja valides koostisaineid ning märkides nende koostisainete mahu grammides. Retsepti toiteväärtusi Sa ei pea sisestama, kui Sinu retsept koosneb olemasolevatest koostisainetest, siis programm arvutab need ise. Kui otsustad retsepti mitte sisestada siis vajutage nupule „Katkesta“, mis asub vasakul üleval servas koos nupuga „Salvesta“, mis salvestab Sinu sisestatud retsepti.

 

 
< Eelmine   Jrgmine >