Päevik

Trüki E-mail

Seadistuste all valisid Sa oma päeva algus- ja lõppaja ning Päevikus kuvatakse Sinu päev tunniajaliste intervallidena. Päevik algab Sinu poolt hinnangu andmisega päevale ning hommikuse kehakaalu märkimisega. Juhul, kui Sa Seadistustes ei valinud treeningpäeviku näitamist, siis puudub võimalus märkida hommikust ja õhtust pulssi.

Image

Päevikusse andmete sisestamiseks vajuta lingile Lisa>>, misjärel avaneb menüüaken, kus Sa saad valida Retsepte, Toiduaineid ning Harjutusi.

Image

Andmete valimiseks klikka sobiva kirje peal (näiteks Kohuke), seejärel lingil >> ning sisesta kogus grammide kaupa.

Image

Kcal aken jäta tühjaks, sest programm arvutab Sinu kalorikulu ise. Järgmist kirjet sisestades käitu samamoodi. Kui oled kõik antud söögikorra andmed sisestanud, siis vajuta lingile salvesta ning programm kuvab Sulle kogu söögikorra kalorite hulga.

Image

Pärast salvestamist on Sul antud kellaajale võimalus lisada täiendavaid kirjeid. Valesti sisestatud andmete korral klikka antud kirjel ja vajuta punasele ristile ning seejärel Salvesta.
Kui midagi olemasolevatest muudad/kustutad siis Salvesta nupp asub paremal üleval.

Image

Sobiva retsepti, toiduaine või harjutuse leidmist lihtsustab otsingumootor. Samuti on võimalik otsitavat leida läbi kategooriate menüü. Pärast otsingumootorisse sõna sisestamist vajuta enter või sobiva kategooria valimist klikka nupule otsi (luup).

Image

Juhul kui meie programmis puudub vajalik retsept, toiduaine või harjutus siis saad seda ka ise sisestada minnes vastavalt õigele leheküljele.

Kui Sinu päev algas varem või lõppes hiljem kui päevikus märgitud kellajad, siis vajuta vastavalt kas kõige ülemist või kõige alumist linki Lisa ning saad sisestada koos kirjega ka kellaaja.

Päeviku all on tabel Kokkuvõte, kus Sinu toitumine on ära toodud põhitoitainete – süsivesikud (päevane osakaal peaks olema 60%), valgud (15%) ning rasvade (25%) – kaupa. Toitainete võrdlus Sinu ja soovitusliku normi vahel on  kuvatud protsentuaalselt, grammide ja kalorite kaupa. Samuti on toodud toitumise analüüs erinevate toidukordade vahel. Tabelis olevate antud söögikordade järel on + märgid, nendele vajutades leiad selle söögikorra rasvad, süsivesikud ja valgud.

Image

Klikates tabeli Kokkuvõte all oleval lingil Koostisained avaneb menüü, kus on toodud päevane toitumine toiduainete kaupa.


Sul on ka antud päeva toitumise analüüsi võimalus jälgida Graafiliselt (juhul kui valisid Seadistuste all päeviku graafiku näitamise).

Image

Seadistuste all saad valida ka Treeningpäeviku näitamise. Sinna lähevad automaatselt Sinu märgitud harjutused, hinnang, kirjeldus ning Sinu märgitud hommikune või õhtune pulss.

 
< Eelmine   Järgmine >