Mis on Fiile?

Trki E-mail

Fiile – Eesti esimene liikumis- ja kaloraaiprogramm

Image 

Kõige rohkem mõjutab Sinu keha ja meeleolu toitumine ning füüsiline aktiivsus. Aga kuidas teada saada, mida sööma peab? Kui palju? Millal?

 

Fiile ei anna sulle ette menüüsid ega toiduaineid, mida Sa sööma pead, vaid fiile programm aitab Sul leida omale sobiv menüü, mille tarbimisel tunned end hästi. Programm näitab ideaalset toiduainete tarbimist päeva lõikes, kasutades Sinu sisestatud andmeid ning arvestades Sinu soovi kas kaalu langetada, hoida või tõsta.

 

Fiile pakub väga lihtsat ja mugavat teenust - Internetipõhist personaalset toidupäevikut. Programmi andmebaasis on üle 2000 toiduaine ning Sul on võimalus ka ise antud andmebaasi täiendada. Sina ainult märgid toiduaineid, mis sa sööd ja programm teeb ülejäänu Sinu eest.

 

Fiile.ee meeskond soovitab olla füüsilist aktiivne ning Sul on võimalus lisada personaalsesse päevikusse ka erinevaid liikumisvorme. Programmis on olemas Treeningpäeviku osa.

 

Programm aitab mugavalt näha oma toitumisanalüüsi, kehakaalu muutust, enesetunnet ning südametööd.

 

Fiile loojad soovivad, et me kõik oleksime enesekindlad, tunneksime end hästi ja oleksime terved. Fiile peamine eesmärk on juhatada inimesed õige toitumise ja regulaarse kehalise liikumise juurde.

 

Programmi FIILE loojatel on pikaaegne töökogemus toitlustuskonsultantidena. Fiile arendamisel on olnud koostööpartneriteks toitlustusspetsialist Kätrin Karu ning EOK liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi.

 

Kuidas alustada Fiile programmiga?

 

Fiile programmi kasutamiseks on vaja arvutit ning Internetiühendust. Lisaks on vaja teha otsus muuta oma toitumist ja elustiili.

 

Kui arvuti ja Internet on töökorras, tuleks minna leheküljele www.fiile.ee ning seal ennast kasutajaks registreerida, seejärel täita enda järgi seadistused ja võibki alustada toidu- ja treeningpäeviku pidamist!

 

Kui kõik eelnev on tehtud, oled täieõiguslik fiile kasutaja. Alusta oma toitumise ning treeningute sisestamist Päevikusse. Proovi täita päevikut nii täpselt kui võimalik ning ära jäta ühtki toiduainet ega toidukorda välja. Kui juhtub, et tarbitud toiduainet ei ole programmis siis on võimalus see ise sisestada või anda teada puuduvast toiduainest e-mailile E-mail on kaitstud spmmirobotite eest, Javascript peab olema sisse llitatud . Kindlasti tuleb ette olukordi, mil pole Interneti kasutamise võimalust, siis kasuta toitumise kirjapanemiseks paberit ja pliiatsit ning hiljem saad need programmi sisestada.


Kuidas alustada kaalaulangetamist.

Kuidas alustada jooksutrenni.

Kasutajajuhend.
  Lisa kommentaar

Ainult registreerunud kasutajad saavad kommenteerida.
Palun logi sisse vi registreeru.

 
< Eelmine