Re:Sportimine ja fiile
Alla Postita vastus
pirete 2009/03/23 17:30
Sportimine ja fiile
Ma ei saa hsti aru, et kuidas ja millal ma pean sma, kui teen trenni. Trenni tegemine jb tavaliselt htusgi ajale - vahetult enne trenni vga palju ei s, sama lugu on ju ka prast trenni. Seega jb praktiliselt terve toidukord vahele pluss trennis kulutatud kalorid. Millal need kalorid ra sa tuleks, et pevane kaloraa ei kiguks trennipevadel vrreldes tavalise pevaga?
Administraator on keelanud mitte registreerunud kasutajate postitused.
Reelika 2009/03/24 13:24
Enne trenni palju sa ei maksaks, siis ei jua end liigutada. Kuid enne trenni viksid kasvi rukkileiva vi mne muu ssivesikurikka toiduaine ikkagi sa, et organismi veresuhkrutase liiga madalaks ei lheks.

Vahetult prast trenni joo kindlasti vett ja s mned juur- ja puuviljad. Umbes tund peale treeningut oleks mistlik sa ks tervislik htusk. Mis siis, et see jb htu- vi snki aega! Kige olulisem on, et keha saab oma kulutatud energiavaru tasakaalustatud toidu nol tagasi.

Peale trenni sdav htusk viks olla pigem valgurikas. Niteks munaomlett vi hoopis vrskest rohelisest ja kalast valmistatud salat.

Peale trenni on vga oluline, et saaksid kulutatud energiavaru taastatud, muidu tekib olukord, kus organism on energiat kulutanud rohkem, kui tagasi saanud ja arvab, et tegemist on hdaolukorraga ehk nljaperioodiga ja llitab end sstureiimile. Tihti vibki tekkida neil, kes peale trenni ei s, arvates, et kilod lhevad kiiremini alla, hoopis vastupidine olukord, kus kilosid tuleb juurde, kuna ainevahetus on aeglustunud!

Kindlasti ei tohiks sa peale trenni "Punase Pramiidi Toidugruppe", sest need ei anna organismile vajalikke vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid ja ftotoitaineid vaid annavad hoopis nn "thja energiat" ja palju rasva!

Proovi ikka peale trenni sa, isegi kui tundub, et isu ldse pole!
uniquegirl 2009/05/22 21:28
Aga minul oleks veel ksimus, et kas on soovitatav enne trenni mitte sa 2 vi 3 tundi. Mina teadsin, et 2 samas mull eon rgitud ka 3 tunnist. Mis see teie arvates ige on, kui trenni eesmrgiks on muuhulgas kaalukaotus
taavi1982 2014/09/16 14:52
Mul teine ksimus: Kuidas mjub hommikune jooks? On see hea mte? Paar peva oln kinud?
Aega lihtsat ei ole htuti.
fiile.ee 2014/10/22 12:00
Tere!

Fiilel ei ole hetkel aktiivset nustajat. See on ka phjus, miks sulle vastatud ei ole.
Samas programmi vib julgesti kasutada, see on turvaline.

Ando
Üles Postita vastus