Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 264

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 265

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 266

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 267

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 268
Re:Kui palju on fiiletajaid? - Fiile.ee Foorum - fiile.ee

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 290

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 424

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/template/default_fiile_simple2/view.php on line 74
  Kui palju on fiiletajaid?
Alla Postita vastus
kirsikivi 2012/09/03 14:23
Hei,
Mtlesin, et huvi prast tstatan sellise ksimuse: KUI PALJU ON FIILETAJAID, kes siin keskkonnas vi selle keskkonna toel oma toitumist ja ldiselt siis ka kaaluseierit jlgida ning tervislikuna hoida pavad?
Ise olen kahjuks sellist pausidega fiiletaja tpi, et kui pksid kitsaks jma hakkavad, siis panen jlle kik kirja. Fiile seni on ALATI toiminud ja sellest ka minu jrjepidevuse kadu, et aasta vi pool aastat fiiletanuna ju tundub, et oskan ka ilma pevikuta juba igesti toituda ja muutun laisaks, aga tegelikult ei oska ikka kll .

Aga lpuks: PALJU MEID SIIS ON?
Heleri
Administraator on keelanud mitte registreerunud kasutajate postitused.
Knnapas 2012/09/10 12:06
Re:Kui palju on fiiletajaid?
Alustasin siin keskkonnas kll tna, aga paberil trennipevikut ennegi pidanud. Siia otsustasin tulla kuna jrgmiseks aastaks tahaks oma koormust tsta, samas tahaks seda tervisele ohutult teha st mitte le pingutada.

Kui ma nd siin korralikult vastu pean, siis jrgmise aasta sgisjooksul plaanis 21km distantsile minna
Coexiz 2014/04/11 18:35
No ma siin le pika aja olen jlle ringiga tagasi. Muidu suutsin trenniga kilod eemale hoida aga peale rasedust vaja hakata rohkem liikuma ja rohkem toitumist jlgima. Nd olen peaaegu ndala juba fiiletanud Ehk ma pole ainuke kes siin 2014 aastal figureerib

Post edited by: Coexiz, at: 2014/04/11 18:39
KaireMaryon 2014/04/16 08:29
Tere,

Tnu fiilega kaotasin ma 2 aastat tagasi 26kg. Nd taas 10kg tagasi tnu nmedatele hormoontablettidele ja ritan taas maha saada 15kg. Nii, et mina olen aktiivne fiiletaja

Kaire
Üles Postita vastus