Alla Postita vastus
Re:kirsikivi alustab taas
kirsikivi 2012/02/11 22:18
5 ndalat ja tnane kaal 69,8kg (-100gr eelmise ndalaga). Ilmselt olen phiosa maha saanud ja nd jn siia piirile edasi-tagasi kikuma . Korra kaalusin ka paar peva tagasi htul end ja ngin numbrit 69.6, aga lhtun siiski oma igandalasest konkreetsest ajast, kui kaalu kapi alt vlja tmban. Trenn on olnud taaskord olematu, kuna seljataga kurnav koolitusndal ja htuti oli vsimus tappev, olin lapsevalves vi oli tervisel jlle oma osa mngida... . Kui nd paar kraadi soojemaks lheks, saaks ehk jlle ue jalutama...
Aga kaal on endiselt negatiivses suunas, seega on see ainult positiivne!

Post edited by: kirsikivi, at: 2012/02/11 22:19
Administraator on keelanud mitte registreerunud kasutajate postitused.
kirsikivi 2012/04/06 20:34
Kui viimati kirjutasin veebruari keskel ja kaal oli 69,8kg, siis tna kaks kuud hiljem on see 68,5kg. Selle numbri juures olen psinud oma kuu aega kindlasti stabiilselt, on tkk tegemist, et allapoole saada ja see verstapost letada. Aga tulemus seegi, -1,3kg paari kuuga . Palju abiks oli ka Reelika terviseprogramm ja nd koolitan koduseid uute retseptide ja ideedega
Vaatame, kuidas edasi lheb.
Alustades julude aeges 72,4 kg-lt.. on vahe mrgatav Olen vga rahul selle ligi -4 kg kaotusega . Kui nd lumi sadamise jtaks, siis ehk saab rohkema liikumisega ka verstapostist jlle kenasti le
Administraator on keelanud mitte registreerunud kasutajate postitused.
Üles Postita vastus