Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 264

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 265

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 266

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 267

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php on line 268
Re:Murjamike proovib ka. - Fiile.ee Foorum - fiile.ee

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 290

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/fireboard.php on line 424

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/index.php:21) in /data01/virt14487/domeenid/www.fiile.ee/htdocs/components/com_fireboard/template/default_fiile_simple2/view.php on line 74
Alla Postita vastus
Re:Murjamike proovib ka.
Kairi 2011/04/03 19:16
Tere Murjamike,

palun ra heida meelt ja alla ka ei tohi anda. Sa oled nii tubli olnud. Mina ka ritan mitmendat korda ja talvel oli enese jlgimine kohe eriti keeruline.Ei tea millest...kas hakkasin prast lastega kodus istumist jlle tl kima (t muidugi arvuti taga istumine), liigutan vhem, htul tlt tulles hirmus nlg jne.jne.
Aga nd otsustasin taas olla tubli ja end ktte vtta ja hea on kohe vaadata ja lugeda, kui tubli sina oled ja oled ka olnud. Sa ned selle 69 kindlasti ra...algul ju langebki kaal lihtsamalt, samas oled sa juba ju nii suure muuutse lbi teinud, vid juba nd rahul olla...ma arvan.

Edu ja pikest sulle ja kigile fiiletajatele.
Administraator on keelanud mitte registreerunud kasutajate postitused.
murjamike 2011/04/13 14:05
12 ndalat...

ma samas jamas nagu just Andol kirjast lugesin. Mtlesin ka, et ei viitsi kribada koguaeg. Aga vat siis ei lange ka kaal - endiselt 70,7 ja KOGU LUGU. PHILINE - pidevalt tundub, et sn ju pigem vhe kui palju!!! Tegelikkus on aga hoopis teine... paraku.

parimat
murjamike
murjamike 2011/04/15 21:23
Aga tna kndisin puht kogemata 25000 sammu ja natuke peale

murjamike,
kes naudib kergemat kevadet ja ostis endale lillad sukad ning kollase seeliku
murjamike 2011/04/15 21:26
Kairi wrote:
Tere Murjamike,

palun ra heida meelt ja alla ka ei tohi anda. Sa oled nii tubli olnud. Mina ka ritan mitmendat korda ja talvel oli enese jlgimine kohe eriti keeruline.Ei tea millest...kas hakkasin prast lastega kodus istumist jlle tl kima (t muidugi arvuti taga istumine), liigutan vhem, htul tlt tulles hirmus nlg jne.jne.
Aga nd otsustasin taas olla tubli ja end ktte vtta ja hea on kohe vaadata ja lugeda, kui tubli sina oled ja oled ka olnud. Sa ned selle 69 kindlasti ra...algul ju langebki kaal lihtsamalt, samas oled sa juba ju nii suure muuutse lbi teinud, vid juba nd rahul olla...ma arvan.

Edu ja pikest sulle ja kigile fiiletajatele.

Kairi...

tegelikult on nii, et kevad on ja mul on hoopis kevadel keeruline. Seni kuni tl kin on kik ok - sn igel ajal ja trennis kin ka. Kevadel ldse ei viitsi... ainus, mida tahaks on lihtsalt olla. Mingit ssteemi pole . Aga selle va 69 ma veel kinni pan ja enne suve!

Murjamike
murjamike 2011/04/27 20:48
14 ndalat sai phava mda ja vat kaal ei liigu Ikka on 70,7 ja KIK. Oi ma olen juba tige. Ootan veel phapeva ra ja siis vtan ikkagi kaloreid natuke maha... kuidagi PEAB ju kaal liikuma hakkama. Suvi ja tantsupidu ka tulemas... no ei ole ju vimalik miljoni kiloga edasi lasta.

Murjamike,
kigile parimat soovides!
murjamike 2011/05/01 20:24
15 ndalat uuest algusest

Ma lihtsalt unustasin ennast tna uue (vi ka vana) numbriga ehtida. hesnaga ma lihtsalt unustasin kaaluda. Seega ma ei oska midagi elda. Paraku on aga tunne selline, et midagi pole muutunud selle ajaga (vi on juurde tulnud... no aga kunagi peab ka see ju juhtuma ;O). Seega tuleb mul nd seitse peva oodata ja siis saan ennast alles kontrollida - ootame vaatame

Murjamike,
soovib ikka parimat.
murjamike 2011/07/07 08:39
No nii, ma nd vahepeal olin puhkusel fiilest. Uuel ndalal alustan uuesti. Olukord iseenesest tundub ok .

Kuigi ma olen vahepeal ka uuesti alustada proovinud ja MITTE ja ei suuda . Oi ja iga katsetamine ajab lpuks lihtsalt hulluks.

Parimat fiiletamist soovides,
Murjamike
soolasesber 2011/07/08 10:29
Oi, ometi keegi ka foorumis!
Alustasin teisipeval volmide kahandamist, seda GI jrgides.
Alguskaal 70 kg, tnaseks 67 ehk -3kg.Praegu mens ssivesikuid livhe, lejrgmisel ndalal lhen tavaprasmale sgile, aga siiski GI-t arvestades - Fiile abil on see lausa nauding

Judu, Murjamike
murjamike 2011/07/11 15:44
Aga palun. Eile oli kaal 71. Pole muutunud seega MITTE MIDAGI. Aga arvestades, et tegelikult olen ma pool aastat lulli lnud on hea, et suudan kaalu vabalt hoida. Nd on eesmrk saada kigepealt ktte 69,9 ehk alla 70kg. No reaalsus tleb, et suve lpuks peaks kes olema. Siis viks melda juludeks 60st . Eks?

No teada vrk, et ma olen pikkade plaanidega ;=)

Kige suurem probleem on see, et trennis ma praegu ei ki . Trenn sai lihtsalt otsa suveks. Jooksmas ma kia ei saa, sest vannitoas on totaalne remont. hesnaga sellega on ikka kaunis kehvasti kahjuks. Aga noooooooh... ritame siis ilma selleta.

To soolasesber: mina ilma ssivesikuteta ei suuda olen siis nagu zombi. Palavus vtab ka omajagu judu ra... kui ssivesikuid ei s siis olen pevad lbi voodis pikali. Vat aga selle fiilega on mul see lugu, et rasvast ma sa ei suuda selle programmiga. Kui proovin asjad paigas hoida siis olen rasvaga alati miinuses... No nneks siiani pole hullu ka.

Algkaal 71.0

Parimat soovides,
Murjamike

Post edited by: murjamike, at: 2011/07/11 15:45
murjamike 2011/07/18 17:59
1 ndal hiljem...

Kaas sesisab paigal - vait kui sukk.

Kaal ikka 71kg. Selline seisak on mul esimest korda elus - huvitav, kas peaks muutma toitumist natuke trastilisemalt?

Kaal 71.
Muutus 0 .

Parimat soovides,
Murjamike
murjamike 2011/07/24 10:22
2 ndalat hiljem...

Kaal 70,6 (ndala sees ngin ka 70,2). Ndala lpp lks kll titsa titsa untsu . Paraku see aga vist suvel lihtsalt ongi nii. Ndala sees puhkad ja naudid niisama, aga ndalavahetusel puhkavad ka kik teised ja tagavad midagi koos "ette vtta". Huvitav, miks see peab alai smidega seotud olema? Alternatiivselt lhed lapsega vistlustele ja oled sunnitud toituma kiiresti poest saadavates asjadest - tulemus ikka untsus.

Siinkoal tahangi eraldi vlja tuua, et kstaskik, mida poest osta (valmistoidust siis), pole vimalik oma smist normis hoida. Ei-ei ma ei rgi seda mitte ainult oma toitumise phjal vaid vaatan krvalt ka kaht tippsportlast. Nemad on ikka poes teliselt hdas... rohkem kui kik muud inimesed.

Kaal 70,6
Muutus ndalaga 0,4
Muutus kokku 0,4
murjamike 2011/07/27 21:12
Noo.. tna nitas kaal 70,0 kki nd...????

Ikka parimat soovides,
Murjamike
murjamike 2011/07/28 13:45
Jee, jeee... 69,7 kes ;)
No ei suutnud maha kisamata jtta. LPUKS, Lpuks on see kaua odatud 6 ees

Parimat soovides,
murjamike
murjamike 2011/07/28 13:48

Post edited by: murjamike, at: 2011/07/28 13:49
fiile.ee 2011/07/29 19:04
Palju nne!

Lugesin su kirjutisi algusest peale - Testi tubli oled
murjamike 2012/07/27 20:58
No nii. Olin oma 69ga vga rahul - tuli kevad ja korras... kaal koos kevadega. Nagu alati . Lubasin endale et kui 75 paistab hakkan uuesti jlgima, mida sn ja kuidas! 74 sain ktte ja nd taas fiile kasutaja juba ndala algusest. Praegu kaal 74,1 ehk miinus 0,8 .Vaatame mis esmaspevaks on.

Kuna ma ilma kirjutamata ei oska fiiletada, siis siit mu uued kirjutised tulevad. Nii thtis ma pole et uut teemat avada--- sobib vana kah.

murjamike

Post edited by: murjamike, at: 2012/07/27 20:58
kirsikivi 2012/07/30 15:26
Tubli!
Oleme sinuga suht sarnased
Ma siin ka suvi otsa sportinud, kuid seda peamiselt anaeroobselt, ehk siis rasvapletust ei ole ja kaal pigem tuseb. Ei teagi, kas lihaste arvelt vi siis sellest, et ma pole jlle suvel suutnud toitumist jlgida. Hakkasin tnasest jlle fiiletajaks. St panin kirja, mida tna snud olen, aga htul vtan julguse kokku ja astun le pika aja kaalule (pole seda enam ammu julenud teha)...
Igal juhul - edu sulle ja .. proovime koos!
murjamike 2012/08/02 06:23
Hea kui keegi koos tegutseb, ksi kaob motivatsioon ra. Minu ndala kokkuvte on 74,2. Polegi vga halb (kaal esmaspeva hommikuse seisuga ).

Esimene ndal
-1,3kg.

Ikka teie,
murjamike
Üles Postita vastus